Вибухи у Калинівці майже припинилися, піротехніки почали розмінування

За словами глави уряду, ситуація перебуває під контролем

Станом на ранок 28 вересня вибухи на складах боєприпасів у Калинівіц на Вінничині майже припинилися. Ситуація перебуває під контролем. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.


«Щодо ситуації в Калинівці. На складах ще триває тління боєприпасів, вибухи практично припинились», – написав він.


За словами глави уряду, загалом, ситуація перебуває під контролем і наразі триває повітряна розвідка для локалізації осередків займань.


«Піротехніки починають розміновувати 5-кілометрову зону, люди повертаються в дальні села. І найголовніше – в місця збору допомоги вінничани завезли величезну кількість їжі, засобів гігієни, ковдр та безлічі інших, таких необхідних евакуйованим людям речей», – зазначив Гройсман.


По ситуації в Калинівці. На складах ще триває тління боєприпасів, вибухи практично припинились. Загалом, ситуація під …


Posted by Volodymyr Groysman on Mittwoch, 27. September 2017Водночас очільник Державної служби з надзвичайний ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що локалізувати пожежу вдасться тоді, коли на складах боєприпасів під Вінницею вщухнуть вибухи. Він зауважив, що наразі рятувальники не можуть назвати точної площі пожежі, адже на місці подій досі стаються поодинокі вибухи.


З цієї ж причини повністю загасити пожежу досі складно, адже вибухи становлять загрозу для життя рятувальників.


«Якщо вибухи вщухнуть, то я думаю, що ми до кінця доби завершимо локазілацію пожежі», – наголосив Чечоткін.
Як відомо, увечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі села Калинівка Вінницької області. Склади почали вибухати. Через пожежу евакуйовано понад 30 тисяч осіб. У ЗСУ повідомили, що пожежа охопила 10% площі військового арсеналу.


За даними ДСНС, унаслідок вибухів травмовано дві особи – їх госпіталізували до медичних закладів. Інформації щодо загиблих внаслідок надзвичайної ситуації не зареєстровано.


Пожежу на військових складах у Калинівці попередньо кваліфікували за статтею 113 Кримінального кодексу України (диверсія).#вибухи, #Калинівка, #складбоєприпасів
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/vy-buhy-u-kaly-nivtsi-majzhe-pry-py-ny-ly-sya-pirotehniky-pochaly-rozminuvannya/

Коментарі