Радник Авакова ініціюватиме відставку голови Генштабу ЗСУ через пожежу в Калинівці

Антон Геращенко переконаний, що місце Віктора Муженка має зайняти молодий і відповідальний офіцер Збройних сил

За пожежу на складі боєприпасів у Калинівці Вінницької області має бути покараний голова Генштабу ЗСУ Віктор Муженко. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.


Він назвав інцидент військовою катастрофою: «Тисячі тонн боєприпасів, які за кілька годин перетворилися на купу уламків, могли бути використані для навчання й підвищення боєздатності нашої армії. Вони могли бути обвалені на голову ворога й використані для захисту нашої країни від агресора. Тепер цей стратегічний склад, слідом за Балаклійським та Сватівським військовими складами, перетворився на ніщо через тотальну безкарність вищого військового керівництва ЗСУ за попередні катастрофи».


Радник міністра внутрішніх справ України пропонує комітету з питань національної безпеки і оборони на найближчому засіданні розглянути питання про звернення до Президента України Петра Порошенка з пропозицією відправити у відставку голову Генерального штабу Віктора Муженка та його заступника, відповідального за збереження та безпеку військових складів.


Антон Геращенко переконаний, що місце Віктора Муженка має зайняти молодий і відповідальний офіцер Збройних сил, який «очолить процес справжньої, а не фейкової реформи армії та флоту».


«Також пропоную провести депутатські перевірки силами членів комітету з питань національної безпеки і оборони щодо дотримання заходів безпеки на інших військових складах і зробити висновки про те, що ще потрібно зробити для гарантування безпеки», – зазначив він.


https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/1497771663643009?pnref=story


Як відомо, увечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі села Калинівка Вінницької області. Склади почали вибухати. Через пожежу евакуйовано понад 30 тисяч осіб. У ЗСУ повідомили, що пожежа охопила 10% площі військового арсеналу.


Пожежу на військових складах у Калинівці попередньо кваліфікували за статтею 113 Кримінального кодексу України (диверсія).#відставка, #Калинівка, #Муженко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/radny-k-avakova-initsiyuvaty-me-vidstavku-golovy-genshtabu-zsu-cherez-pozhezhu-v-kaly-nivtsi/

Коментарі