Ryanair відшкодує пасажирам вартість квитків скасованих рейсів і 40 євро дасть бонусом

Ryanair змусили виплатити компенсацію пасажирам скасованих рейсів

Після масового скасування рейсів лоукостером Ryanair Управління цивільної авіації Великої Британії змусило авіакомпанію відшкодувати пасажирам завдані збитки. Про це пише DW.


Компанія оприлюднила повідомлення, в якому поінформувала своїх пасажирів про те, що вони мають право на отримання компенсації через скасування рейсів.


Окрім повної компенсації вартості квитків або використання інших рейсів у тому ж напрямку, пасажирам скасованих рейсів буде запропоновано ваучер на суму 40 євро за кожен квиток, який діятиме з жовтня 2017 року до березня 2018 року.


Перевізник також заявив, що готовий оплатити пасажирам «обґрунтовані» витрати, пов’язані із незручностями через скасування рейсів.


Нагадаємо, 27 вересня Ryanair повідомила про скасування ще 18 тисяч рейсів додатково до понад двох тисяч рейсів, які були вже скасовані раніше.

Скасування рейсів авіакомпанії зачепило близько 700 тисяч пасажирів, а відповідне рішення пояснили плутаниною з відпустками пілотів.


Читайте: Аеропорт у Жулянах шукає формулу для старту Ryanair#Ryanair, #лоукост
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ryanair-vidshkoduye-pasazhy-ram-vartist-kvy-tkiv-skasovany-h-rejsiv-i-40-yevro-dast-bonusom/

Коментарі