Назар Приходько: Протистояння між Порошенком та Аваковим набирає обертів

Назар Приходько, журналіст і волонтер

Ситуація з рюкзаками сина Авакова – є не випадковістю, а логічним продовженням гострої фази протистояння між Порошенком та Аваковим, яка стала помітною 17.10.2017.


Хто забув, саме того дня, аваківські ВВшники та переатестований «беркут», який тепер називається ПОП, не втручалися, коли протестувальники встановлювали намети не тільки навпроти входу до ВРУ, а й на проїзжій частині.


Того ж дня, а потім і 19.10.2017, між ними сталися розмови на підвищених тонах, але стало зрозуміло, що Аваков Петра переграв суто стратегічно. Порошенко обрав тактику медіа-цькувань протестувальників, за рахунок підконтрольних йому та наближених до нього ЗМІ, а також армії його ботів, які щодня отримували нові методички від Мєдвєдєва та Уколова.


Та це не допомогло: наметове містечко продовжувало розростатися, протест набував радикальніших форм за рахунок видозмінення вимог… А сьогодні так взагалі – Аваков заявив, що НГУ з-під Парламенту знімається, бо не буде охороняти «мотлох», хоча насправді, думаю, мета була іншою. І от, затримання сина Авакова руками НАБУ. А чи варто нагадувати, що Ситник з Банкової не вилазить?


Наостанок скажу, що корінь цього конфлікту лежить глибше, а саме у розмовах Порошенка та Яценюка про створення єдиної політичної сили на базі БПП та НФ та озвучка Кононенком інформації про те, що вже ведуться перемовини щодо спільних мажоритарних кандидатів… А ви собі уявляєте Авакова під Порошенком? Риторичне запитання. Далі буде.


Джерело: Назар Приходько#Аваков, #наметовемістечко, #нацгвардія, #Порошенко, #Рада, #рюкзаки
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nazar-pry-hod-ko-proty-stoyannya-mizh-poroshenkom-ta-avakovy-m-naby-raye-obertiv/

Коментарі