Аваков охрестив мітингувальників під Радою «мотлохом»

Міністр МВС наказав відкликати Нацгвардію з-під стін парламенту

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков охрестив мітингувальників під Верховною Радою «мотлохом» та дав розпорядження зняти посилену охорону парламенту. Про це очільеик МВС написав у Twitter.


«Витрачати державні ресурси і охороняти далі цей мотлох під Радою більше не маємо наміру. Дав команду зняти сили МВС з охорони периметра», – написав Аваков.


https://twitter.com/AvakovArsen/status/925272479597252608?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.pravda.com.ua%2Fnews%2F2017%2F10%2F31%2F7160218%2F


Як відомо, 17 жовтня у центрі Києва розпочався кількатисячний мітинг за зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду. Організаторами акції виступили шість громадських організацій, дев’ять політичних партій та 11 народних депутатів абсолютно різних політичних поглядів. Пізніше мітингувальники встановили кілька наметів перед Верховною Радою.


19 жовтня парламент проголосувала за направлення до Конституційного суду обох законопроектів про внесення змін до Конституції у частині щодо скасування депутатської недоторканності. Водночас усі три законопроекти про вибори до Верховної Ради нардепи провалили.


Увечері 19 жовтня активісти на чолі з народними депутатами Єгором Соболєвим та Юрієм Левченком прийшли до Адміністрації Президента і передали законопроект про антикорупційний суд який вони підготували.


«Рух нових сил» і нардепи від «Сапопомочі» вирішили продовжити протести під Верховною Радою. Решта учасників мітингу почали виходити з акції.


21 жовтня учасники акції під Верховною Радою утворили військовий табір та заявили про ультиматум президенту Петру Порошенку, вимагаючи внесення до парламенту законів про Антикорупційний суд та про імпічмент.


29 жовтня на віче під парламентом Міхеїл Саакашвілі закликав людей заповнити опитувальний лист з розширеним списком вимог, серед можливих пунктів якого – ухвалення закону про імпічмент президента, дострокові вибори президента та парламенту.


«7 листопада даю останній раз їм (шанс владі, – ред.) прийняти наші вимоги», – заявив тоді екс-президент Грузії.


«Ми не можемо тут стояти вічно. Нас має бути в 100 разів більше і ми повинні знайти інші мирні форми, ніж просто проживання у них під вікнами», – констатував Саакашвілі.#Аваков, #ВерховнаРада, #Саакашвілі
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/avakov-ohresty-v-mity-nguval-ny-kiv-pid-radoyu-motlohom/

Коментарі