Половина українців хоче закрити кордони з РФ – опитування

Громадяни України підтримують і запровадження візового режиму з Росією

Майже половина українців підтримують ініціативу закриття кордонів і митниць та запровадження візового режиму з Росією. Про це свідчать результати спільного проекту Київського міжнародного інституту соціології і російської недержавної дослідницької організації «Левада-Центр».


Кількість позитивно налаштованих до Росії українців з травня 2017 дещо зменшилася і у вересні поточного року складала 37% (у травні було 44%). В Росії кількість позитивно налаштованих до України трохи зросла і у вересні склала  32% (а у травні було 26%). Ставлення населення України до Росії з 2008 року залишається кращим, ніж ставлення населення Росії до України.


Порівняно з травнем 2017 року у вересні підтримка незалежності України практично не змінилася – майже 90% населення вважають, що Україна має бути незалежною державою. При цьому кількість тих, хто бажає закритих кордонів та митниць з Росією складає зросла на шість відсотків – з 43 до 49%.


У Росії порівняно з травнем 2017 року майже не змінилася кількість тих, хто бажає закритих кордонів та митниць з Україною (було 35% стало 34%).


Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з опитуванням «Левада-центру», менше половини росіян (41%) вважають, що РФ має підтримувати самопроголошені Луганську та Донецьку народні республіки у збройному конфлікті. При цьому кожен четвертий росіянин побоюється, що збройні зіткнення на сході України можуть перерости у війну між Москвою і Києвом.#візовийрежим, #опитування, #росія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/polovy-na-ukrayintsiv-hoche-zakry-ty-kordony-z-rf-opy-tuvannya/

Коментарі