В Україні може діяти група кілерів – журналістка

На думку Мусаєвої, імовірно, в Україні діє група кілерів

Правоохоронні органи в Україні не вживають достатньо заходів, щоб захистити людей. Таку думку висловила журналістка Севгіль Мусаєва, коментуючи вбивство Аміни Окуєвої, передає Громадське радіо.


«Першим резонансним злочином у центрі Києва було вбивство нашого колеги Павла Шеремета. Рік і три місяці тому. І з того часу не було зроблено висновків, тому зараз це вже перетворилося на масове явище», – констатувала Мусаєва.


Вона нагадала, що минулого тижня було здійснено замах на нардепа Ігоря Мосійчука, а до цього вбили Тимура Махаурі.


«Якщо з цих випадків не було зроблено висновків щодо наших спецслужб, я не знаю, що повинно ще статися, щоб це питання якимось чином зрушити з місця. Тому в мене мало надії, що завтра якимось чином почнеться докорінна реформа. Найстрашніше в цій ситуації, що в цій країні ніхто не вважає себе захищеним», – підкреслила журналістка.


На її переконання, слідство в Україні є неефективним, і це підтверджують конкретні справи: «Таким чином у Маріуполі був вбитий Хараберюш, працівник СБУ, потім підірвали Максима Шаповала в центрі міста, потім було вбивство Тимура Махаурі. Все це ланцюжки однієї історії щодо того, що в Україні, можливо, діє група кілерів, які спеціалізуються на вибухах авто або обстрілах. На жаль, наші правоохоронні органи не вживають достатньо заходів, щоб захистити людей, які в колі небезпеки».


Читайте: Сквер біля посольства РФ у Києві пропонують перейменувати на честь Окуєвої#Мусаєва, #Окуєва, #СБУ
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ukrayini-mozhe-diyaty-grupa-kileriv-zhurnalistka/

Коментарі