Олександр Кочетков: У Порошенка не вийде проявляти активність у захисті «Roshen»

Олександр Кочетков, політолог

Спровоковані дурощі.


Як і передбачалося, розвиток протесту під Верховною Радою йде по шляху ескалації. Причому позначилася якась осмисленість дій протестантів, намір потикати в больові точки влади і, перш за все, президента Порошенко.


Звідси блокування логістичного центру корпорації «Рошен», а також заклик до блокування всіх її магазинів. Тут присутній особливий кайф, коли брехуна ловлять на його брехню. Адже офіційно Петро Порошенко не має ніякого відношення до «Рошену», який начебто переданий їм у сліпий, як ОБСЄ, траст. Що не заважає йому вручати бійцям на передову озброєння, куплене кондитерською корпорацією. Тому що він продовжує вважати її своєю власністю. І блокування «Рошен» б’є не тільки по його кишені, а й по гіпертрофованому самолюбству як «господаря України». Але ось проявляти особливу активність щодо захисту «Рошен» у Президента не вийде – «партнери» не рвуться, особливо Арсен Аваков.


Розвиток протестної ситуації в цьому напрямку передбачається. І свідчить як мінімум про дві важливі речі.


По-перше, Курт Волкер має намір тримати (душити?) Порошенка жорстко, не дозволяючи йому переходити кордони не тільки у зовнішньополітичних, але й у внутрішньополітичних справах.


По-друге, засвічений у пресі обід одного відомого українського політтехнолога з Міхеїлом Саакашвілі починає давати практичні результати (не вказую прізвище, поки він сам цього не захоче). Це політтехнолог з досвідом і готовністю використовувати напрацювання «з боку», а не тільки з власної голови, що є рідкісною і корисною для України якістю.


Тому взято курс на те, що рано чи пізно Президент не витримає і впоре якусь явну дурість на кшталт силового розгону наметового містечка або «блокувальників» «Рошену». Що дасть привід для розширення спектра протестувальників, а також дозволить на повну включити важелі міжнародного тиску.


У будь-якому разі слабким місцем нинішньої влади є її жадібність, самозакоханість і імпульсивність. Це її і погубить.


Джерело: Олександр Кочетков#Кочетков, #ОБСЄ, #протести
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/oleksandr-kochetkov-u-poroshenka-ne-vy-jde-proyavlyaty-akty-vnist-u-zahy-sti-roshen/

Коментарі