Українцям обіцяють за два роки «безвіз» зі 100 країнами

За даними ДПСУ, станом на 27 листопада безвізовим режимом скористалася 341 тисяча громадян

Україна веде переговори про спрощення візового режиму ще з двадцятьма країнами, а вже за два роки або навіть швидше українці зможуть їздити без віз до близько 100 держав. Про це заявив глава Міністерства закородонних справ Павло Клімкін, передає Європейська правда


«З тим, що ми зараз ведемо переговори щодо безвізу або спрощення з понад 20 країнами, в принципі українці приблизно за два роки або може навіть менше будуть здатні їздити, і до нас будуть їздити, приблизно зі 100 країн. І це не гасло», – заявив міністр.


За його словами, необхідно «відкрити світ для українців і відкрити Україну для інших».


«Якщо ви подивитесь на наше місце в умовному рейтингу відкритості, то ми вже перебуваємо так десь в третій десятці. Ще наприкінці, але будемо рухатись далі. В плані відкритості ми просунулись так, як багато інших країн не змогли зробити», – додав Клімкін.


До слова, за даними прикордонної служби, від початку дії безвізового режиму  між Україною та ЄС ним скористалися більше 341 тисячі українців.


«Станом на вчора безвізовим режимом скористалася 341 тисяча громадян, це 3% від загальних перетинів кордону і 14% – від перетинів кордону з біометричним паспортом», – повідомляє «Європа без бар’єрів» на своїй сторінці у Facebook.


З цих понад 340 тисяч 87 тисяч в’їхали до Польщі, 21 тисяча – до Словаччини, 48 тисяч – до Угорщини, 60 тисяч – до Румунії.


Кількість зафіксованих відмов склала 61. Раніше повідомлялося, що  ця цифра включає лише тих людей, які самостійно повідомили про те, що їх не пустили до Європи.


Андрій Демченко (ДПСУ): станом на вчора безвізовим режимом скористалися 341 тисяча громадян, це 3% від загальних перетин…


Posted by Європа без бар'єрів / Europe without Barriers on Dienstag, 28. November 2017
#безвізовийрежим, #Клімкін
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrayintsyam-obitsyayut-za-dva-roky-bezviz-zi-100-krayinamy/

Коментарі