Цьогоріч новорічні ялинки обійдуться українцям у 60 грн за погонний метр

В Україні стартував продаж ялинок

Державні лісгосппідприємства починають реалізацію новорічних ялинок. Цьогоріч планується реалізувати близько 550 тисяч дерев. Ялинки заготовлюють на спеціальних плантаціях або при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів. Про це повідомляє прес-служба Держлісагентства.


За даними відомства, зрубані, але нереалізовані новорічні ялинки віддадуть в дитячі садки, школи, для прикраси церков на різдвяні свята.


Цінова політика на новорічні ялинки в 2017 році залишається в середньому на рівні минулого року. По Україні середня ціна складає близько 60 гривень за погонний метр.


Про місця реалізації та ціни на новорічні ялинки можна дізнатися на сайтах обласних управлінь лісомисливського господарства та лісгоспів. Також громадяни можуть купувати дерева прямо в державних лісгоспах – таким чином, українці зможуть зекономити.


Крім того, вже другий рік поспіль низка лісгоспів, зокрема в Закарпатській, Житомирській, Волинській та інших областях, активно практикує реалізацію живих ялинок в горщиках, які потім можна буде висадити у відкритий ґрунт.


Читайте: Попри кризу українці їдуть зустрічати Новий рік за кордон#Держлісагентство, #новорічнаялинка
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ts-ogorich-novorichni-yaly-nky-obijdut-sya-ukrayintsyam-u-60-grn-za-pogonny-j-metr/

Коментарі