Науковці-колаборанти з ОРДЛО можуть зберегти членство в Академії медичних наук України

НАМН України розглядатиме питання щодо статусу членів Академії з окупованих територій під час загальних зборів

Національна академія медичних наук (НАМН) України має намір зберегти за академіками, які залишились на окупованій території Донбасу та співпрацюють з терористами, статус діючих членів, а також всі відповідні привілеї та повноваження. Про це в Facebook повідомила блоґер Катерина Мола.


За її словами, це питання має розглядатися на загальних зборах НАМН 28 листопада. Причому більшість академіків схиляється до того, щоби залишити колег з ОРДЛО дійсними членами Академії.


«Серед академіків, яких пропонують залишити в лавах НАМН, наприклад, Валерій Казаков, герой України і фанат «ДНР», Григорій Ігнатенко (з 2015 року і по сьогоднішній день є Головою Вищої атестаційної комісії «Міністерства освіти і науки ДНР»; У 2017 році призначений ректором Донецького національного медичного університету ім. М.Горького (м.Донецьк)», – написала Мола.


Також, за її словами, це стосується і головного акушера окупованого Донецька Володимира Чайки.


«Ще трошки, і ми туди за обміном досвіду будемо студентів відправляти. Там, якраз, матеріалу для практики завались», – іронізує блоґер.


Водночас журналіст Сергій Іванов закликав втрутитися у цю ситуацію в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун і главу Міносвіти Лілію Гриневич.


«Ми вже мали прецеденти працевлаштування сепаратистів у НПУ ім. Драгоманова. Наразі виклик здоровому глузду і країні вирішили кинути високочолі космополіти з Національної Академії медичних наук», – пише він у Фейсбуці.


Катерина тут все розклала по полицях, додати нічого. Ми вже мали прецеденти працевлаштування сепаратистів у НПУ ім. Драг…


Posted by Sergii Ivanov on Montag, 27. November 2017
#НаціональнаакадеміямедичнихнаукУкраїни, #ОРДЛО
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/naukovtsi-kolaboranty-z-ordlo-mozhut-zberegty-chlenstvo-v-akademiyi-medy-chny-h-nauk-ukrayiny/

Коментарі