Російського актора Добронравова внесли до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці

Раніше СБУ заборонила Фьодору Добронравову в’їзд в Україну на три роки

Міністерство культури України 28 листопада внесло російського актора Фьодора Добронравова, який знімається у серіалі «Свати» студії «Квартал 95», до так званого «чорного списку» – Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Про це свідчить оновлений Перелік на сайті Мінкульту.


Перелік складає Міністерство культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Список таких осіб надає Мінкульту Служба безпеки України на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».


Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» внесено зміни до Закону «Про кінематографію», яким передбачено, що Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.


23 листопада Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в’їзду на 3 роки російському артисту Фьодору Добронравову, який публічно підтримує анексію Криму і відвідував окупований півострів.


Сам російський актор заявив, що нічого не знає про те, що став персоною нон ґрата в Україні. Також він заперечує, що відвідував анексований Крим.


Нагадаємо, у Держкіно заявили, що відреагують на заборону в’їзду Службою безпеки України зірці українського серіалу «Свати» – російському актору Фьодору Добронравову, тільки-но одержать відповідні документи від Міністерства культури.#Добронравов, #МіністерствокультуриУкраїни, #Свати
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/rosijs-kogo-aktora-dobronravova-vnesly-do-pereliku-osib-yaki-stvoryuyut-zagrozu-natsbezpetsi/

Коментарі