У річницю побиття студентів на Майдані у Києві знову постраждали активісти (фото)

Протестувальники вимагали звіту щодо злочинів правоохоронців під час Революції гідності та звільнення нових політв’язнів

Ввечері 29 листопада у середмісті Києва пройшла акція до річниці побиття студентів на Євромайдані в 2013 році. Про це у Фейсбуці повідомив один з активістів Юрій Хорт.


Протестувальники вимагали звіту щодо злочинів правоохоронців під час Революції гідності та звільнення нових політв’язнів. На Банковій до активістів ніхто не вийшов.


До будівлі МВС протестувальники пронесли намет. При спробі його розгорнути, на них напала поліція. Наслідком інциденту стали четверо затриманих і «невідомо скільки побитих».


«Рівень освіти «нової поліції» вражає. Вони навіть на камеру мене посилають на три літери і «тикають» біля Печерського ГУ НП, коли я намагаюся з’ясувати долю затриманих людей. Станом на 22:00 всіх затриманих випустили через «чорний хід» (…) Влада вкотре демонструє свою глибинну ворожість щодо народу», – пише Хорт.


#акціяпротесту, #Київ, #Реводюціягідності
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-richny-tsyu-poby-ttya-studentiv-na-majdani-u-ky-yevi-znovu-postrazhdaly-akty-visty-foto/

Коментарі