Аеропорт Миколаєва отримав дозвіл на обслуговування польотів

Летовище отримало схеми заходу на посадку, текстовий опис процедур вильоту і прибуття на розрахункові межі аеродромної зони польотної інформації

Служба аеронавігаційної інформації України дала згоду на використання повітряного простору в районі аеродрому «Миколаїв». Про це заявив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, передає ЦТС.


«Вчора плідно попрацювали в ДП «Украерорух». Результатом кількагодинної наради за участю керівника підприємства Дмитра Бабейчука, яке завершилося пізно ввечері, стало те, що Миколаївський міжнародний аеропорт отримав від всіх відповідних служб, в тому числі і Служби аеронавігаційної інформації України, згоду на Інструкцію щодо виконання польотів (використання повітряного простору) у районі аеродрому Миколаїв!», – написав Савченко на своїй сторінці в Facebook.


Вчора плідно попрацювали в ДП “Украерорух”. Результатом кількагодинної наради, за участю керівника підприємства Дмитра Б…


Posted by Олексій Савченко on Dienstag, 28. November 2017Крім того, за його словами, вже отримані підготовлені фахівцями «Украероруху» схеми заходу на посадку, текстовий опис процедур вильоту і прибуття на розрахункові межі аеродромної зони польотної інформації для аеродрому «Миколаїв».


29 листопада голова Миколаївської ОДА проведе зустрічі з міністром інфраструктури України і керівником Державіаслужби на предмет подальших дій по запуску роботи Миколаївського аеропорту.


Читайте: Wizz Air повертається в аеропорт Харкова#аеродромМиколаїв, #ДПУкраерорух
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/aeroport-my-kolayeva-otry-mav-dozvil-na-obslugovuvannya-pol-otiv/

Коментарі