В Україні офіційно заборонили серіал «Свати»

Прокатні посвідчення скасовані для всіх сезонів серіалу

Державне агенство з питань кіно анулювало державну реєстрацію і прокатні посвідчення на всі сезони серіалу «Свати». Про це повідомив голова відомства Філіп Іллєнко на своїй сторінці у Facebook.


«Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу «Свати», – написав він.


Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу «Свати».


Posted by Philip Illienko on Mittwoch, 29. November 201728 листопада Міністерство культури України внесло російського актора Фьодора Добронравова, який знімається у серіалі «Свати» студії «Квартал 95», до так званого «чорного списку» – Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.


23 листопада Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в’їзду на 3 роки російському артисту Фьодору Добронравову, який публічно підтримує анексію Криму і відвідував окупований півострів.


Сам російський актор заявив, що нічого не знає про те, що став персоною нон ґрата в Україні. Також він заперечує, що відвідував анексований Крим.#Держкіно, #прокатнепосвідчення, #серіалСвати
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ukrayini-ofitsijno-zaborony-ly-serial-svaty/

Коментарі