Московський міст у Києві перейменують на Північний

За нову назву мають проголосувати депутати під час пленароного засідання Київради

28 листопада на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили низку перейменувань. Про це повідомляє прес-служба Київської міськради.


Зокрема, пропонується перейменувати:


– вулицю Анрі Барбюса на вулицю Василя Тютюнника в Печерському районі; – провулок Панфіловців на провулок Йова Борецького в Печерському районі; – Московський міст на Північний міст в Оболонському районі.


Також постійна комісія з питань культури погодила присвоєння безіменній площі, обмеженій вулицями Жилянською, Великою Васильківською та Фізкультури, назви Троїцька.


Окрім того, упорядковані назви деяких зелених зон столиці. Зокрема, пропонується:


– найменувати сквер між вулицями Жилянською, Короленківською й Тарасівською іменем Димитара Пешева; – надати скверу на вулиці Січових Стрільців, 27 назву Канадський; – перейменувати сквер Андрія Іванова між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та Бутишевим провулком на сквер Латвійський; – уточнити назву «Парк відпочинку Оболонь в урочищі Наталка», а саме – дати йому назву парк «Наталка»; – перейменувати парк Дружби Народів на парк «Муромець».


Окрім того, комісія з питань культури погодила повернення Комсомольському масиву історичної назви Північно-Броварський та мікрорайону Чапаївка історичної назви Віта-Литовська.


Нововведення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.#Київ, #Київрада, #Московськийміст, #перейменування
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/moskovs-ky-j-mist-u-ky-yevi-perejmenuyut-na-pivnichny-j/

Коментарі