Нардеп-«радикал» розповів, чому його син пішов грабувати

Ігор Попов не вірить, що його син причетний до інших випадків розбою в Києві

Нардеп від Радикальної партії Ігор Попов заявляє, що достеменно не знає мотивів, які спонукали його 14-річного сина вчинити розбійний напад на магазин, але говорить про «вплив» і «спір». Водночас він не вірить, що його син причетний до інших випадків розбою в Києві. Про це інформує Українська правда


Попов розповів, що під час слідчих дій мало говорив із сином.


«Коли його допитували, ми були присутні, й ми могли чути все, що він відповідає. Я міг сказати йому кілька емоційних слів про те, як він недобре вчинив», – сказав нардеп.


«Він говорить про якийсь там вплив, щось на спір було чи хтось його «на слабо» брав. Це повна дурниця. Зрозуміло, я не вірю в корисливі мотиви. Я не скажу, що в нас сім’я якась багата, але якщо треба було йому щось, кросівки якісь, то я йому казав, дочекайся «чорної п’ятниці» й купи на розпродажі. Такі потреби ми задовольняли. Дурниць ми не купували, він їх і не просив», – сказав Попов.


Він додав, що наразі одним із його завдань є дізнатися, «що то за мотиви були», й надолужити втрачене у вихованні.


Попов також додав, що те, що сина трохи побили під час затримання, «може, не дуже законно, але справедливо»: «Претензій у мене немає до того, хто це зробив, чи це були свідомі покупці, чи ті наряди, які приїхали. Заслужив – значить, хай так».


За словами нардепа, він не вірить, що син причетний до інших розбійних нападів у Києві, але не заперечує, щоб правоохоронці все ретельно перевірили, а син брав участь у слідчих діях та в очних ставках.


«Усе, що треба, все ми будемо робити за законом», – підсумував Попов.


Нагадаємо, 26 листопада Богдан Попов, син депутата від «Радикальної партії Ляшка», разом із поплічником здійснив розбійний напад на магазин на Оболоні. На місці інциденту виявили пістолет.


Поліція порушила кримінальне провадження за статтею «розбій». 27 листопада сину Попова і його товаришу повідомили про підозру.#ІгорПопов, #розбійнийнапад
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nardep-rady-kal-rozpoviv-chomu-jogo-sy-n-pishov-grabuvaty/

Коментарі