Суїцид у Гаазі: хорватський генерал випив смертельні хімікати

Невдовзі буде проведено розтин тіла Слободана Пральяка

Екс-командувач боснійських хорватів, генерал Слободан Пральяк випив під час засідання воєнного трибуналу в Гаазі смертельні хімікати. Про це свідчать результати проведеної експертизи, повідомляє Associated Press.


Нідерландський прокурор Мерелін Фікеншер уточнила, що екперти провели попереднє тестування рідини в контейнері.


«Усе, що я можу сказати зараз, у ньому була хімічна рідина, яка призвела до смерті», – сказала вона.


Невдовзі буде проведено розтин тіла Пральяка.


Нагадаємо, у Нідерландах розпочалось розслідування у зв’язку із самогубством хорватського генерала Слободана Пральяка, який випив отруту під час засідання Міжнародного трибуналу в Гаазі.


29 листопада Міжнародний трибунал розглядав апеляцію на вирок 72-річному боснійському хорвату, генералу Слободану Пральяку. Суд залишив вирок без змін, тому під час свого виступу він спустошив пляшечку, в якій, за словами адвоката, була отрута. Слободан Пральяк помер у лікарні.


2013 року Міжнародний трибунал з воєнних злочинів у колишній Югославії засудив Пральяка до 20 років за ґратами за злочини під час хорватсько-боснійського конфлікту 1992-94 років.


Пральяк був одним з командувачів з’єднання, яке вчинило воєнні злочини проти боснійських мусульман у близько 30 муніципалітетах Боснії і Герцеговини. Він також був засуджений за руйнування мосту XVI століття у місті Мостар.#СлободанПральяк, #Ґааґа
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/suyitsy-d-u-gaazi-horvats-ky-j-general-vy-py-v-smertel-ni-himikaty/

Коментарі