Пропагандистів Кремля позбавили акредитації при Конґресі США

Підставою для ухвалення рішення стала реєстрація RT в якості іноземного агента на території США

Журналістів пропагандистського каналу Russia Today позбавили акредитації при Конґресі США. Про це повідомляє Голос Америки.


Рішення ухвалив Комітет, який керує доступом журналістів до Конґресу. А підставою стала реєстрація RT в якості іноземного агента на території США.


Закон про реєстрацію іноземних агентів застосовується до людей чи компаній, що поширюють інформацію в США від імені іноземних урядів, політичних партій та інших «іноземних керівників».


Посол РФ в США Анатолій Антонов заявив, що позбавлення кореспондентів RT акредитації при Конґресі США – недружній крок Вашинґтона, що підриває двосторонні відносини та який свідчить про те, що наявність статусу іноагента заважає роботі ЗМІ.


Як відомо, в оприлюдненому в січні звіті американських спецслужб ішлося, що Росія втрутилася в президентські вибори 2016 року. Окремо в цьому звіті названий телеканал RT, який фахівці вважають «головним інструментом міжнародної пропаганди Кремля». У документі вказано, що RT America «позиціонує себе як американський канал і навмисно намагається приховати будь-які юридичні зв’язки з російським урядом».


Нагадаємо, корпорація Google працює над тим, щоби знизити у пошуку Google News сайти з російською пропагандою. Йдеться, передусім, про Russia Today і Sputnik.#RussiaToday, #акредитація, #КонгресСША, #російськапропаганда
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/propagandy-stiv-kremlya-pozbavy-ly-akredy-tatsiyi-pry-kongresi-ssha/

Коментарі