Пожежа у «Вікторії»: відсторонені від посад чиновники повернулися до виконання обов'язків

Результати службового розслідування міська влада публікувати поки не планує, бо всі документи вилучили правоохоронці

Службове розслідування трагедії в дитячому таборі «Вікторія» завершилося, і відсторонені від посад чиновники мерії повернулися до виконання своїх обов’язків. Про це повідомляє місцеве видання Думская.


Йдеться про начальника управління капітального будівництва, керівника міського ДАБК, голову Київської райадміністрації та директорку департаменту освіти і науки. Остання після пожежі написала заяву про відставку за власним бажанням, але мер не прийняв цю заяву.


«Закон передбачає, що службове розслідування не може тривати довше двох місяців. Після його закінчення працівники були відновлені на роботі. Змінити щось може тільки вирок суду», – повідомили у прес-службі мерії.


Результати службового розслідування міська влада публікувати поки не планує, бо всі документи вилучили правоохоронці. Таким чином, до завершення кримінального провадження жодних оцінок давати не можна.


Читайте: Пожежа у таборі «Вікторія»: до трагедії може бути причетний посадовець ДСНС (відео)


Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Внаслідок пожежі загинули троє дітей. Також до лікарні доправили двох неповнолітніх.


Державна служба з надзвичайних ситуацій вважає імовірною причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі несправність електроприладів в кімнаті виховательки.


Слідчі прокуратури Одещини вважають, що керівництво комплексу тривалий час намагалося загасити пожежу своїми силами замість того, щоби одразу викликати пожежників. Таким чином, було втрачено дорогоцінний час, який дозволив би врятувати всіх дітей.


Суд заарештував на 2 місяці директора табору Петроса Саркисяна та відповідальну за пожежну безпеку старшу виховательку Наталію Янчик.


28 вересня стало відомо, що Апеляційний суд Одеської області звільнив з-під варти на поруки виховательку дитячого табору «Вікторія» Наталію Янчик.


2 жовтня Генеральний прокурор Юрій Луценко пообіцяв, що прокуратура вручить підозри посадовцям Одеського виконкому через пожежу у дитячому таборі.#Одеса, #пожежа, #табірВікторія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/pozhezha-u-viktoriyi-vidstoroneni-vid-posad-chy-novny-ky-povernuly-sya-do-vy-konannya-obov-yazkiv/

Коментарі