Георгій Тука: 14 зі звільнених з ОРДЛО бранців – перебувають під слідством

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Не очікував, що реалії війни так швидко дадуть про себе знати… Зі складними почуттями дивився, як після звільнення полонених, зустрічаючі скандували «герої-герої». Дуже небагато людей знають, що серед звільнених є 14 людей, щодо яких порушені кримінальні провадження за різними статтями. В тому числі – тяжкими. Дуже не хотілось псувати святковий настрій країни реальністю війни. Дуже… Але в Мережі вже побратими і командири цих військових почали розповсюджувати інформацію про «героічні подвиги» своїх вчорашніх товаришів. Можливо, від хвилі «перемоги» зараз підніметься хвиля «зради»: навіщо таких брали, навіщо їх визволяли…


Друзі!

По-перше, вони – громадяни нашої держави.

По-друге, їх очікує слідство і суд.

Тим ми і відрізняємось від ОРДЛи, що у нас панує ЗАКОН і всі громадяни мусять відповідати перед Законом.


Хочу попередити псевдо-патріотів: ваша хвиля «влада_саджає_патріотів» не пройде! Надто багато реальних воїнів знають правду і не будуть мовчати. Навпаки, вони вже зараз вимагають притягнення до відповідальності цих людей.


І вони будуть притягнуті до відповідальності! Але, згідно нашого українського законодавства, а не за «законами» ОРДЛи! Їх так сами чекають родини, як і всіх інших. В разі доведення їхньої провини в суді (!) вони будуть відбувати належне покарання, а не сидіти «на подвале».


Цей факт свідчить лише про єдине: війна не робиться в білих рукавичках. Серед тисяч справжніх захисників, які заслуговують нашої довічної шани та поваги, є і такі, про яких йде мова: алкаші, труси, зрадники, мародери. Це війна, а не пригодницький кінофільм.


Про такі випадки завжди важко розповідати, бо екзальтовані дамочки і псевдо-патріоти миттєво волають про «очернение наших героев»… Ні. Це просто – правда війни!


Ми зараз почали займатись тими цивільними, які були звільнені. Багато з них – мешканці тимчасово неконтрольованої території. Зрозуміло, що цим людям і податись нема куди.


Переконаний: держава ЗОБОВ’ЯЗАНА зробити все можливе, аби надати цим людям шанс повернутись до мирного цивільного життя.


Джерело: Георгій Тука#звільненняполонених, #ОРДЛО, #суд
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/georgij-tuka-14-zi-zvil-neny-h-z-ordlo-brantsiv-perebuvayut-pid-slidstvom/

Коментарі