Прибирання снігу коштує Києву 1,67 млн грн на день

З початку осінньо-зимового періоду зі столичних вулиць вивезено понад 47 тисяч тон снігу

У 2017 році на прибирання снігу в Києві передбачено 252,5 млн гривень. Щодня місто витрачає на ці потреби 1,67 млн гривень. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор», передає Громадське.


«Разом з тим, інформуємо, що відповідно до розрахунків шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації «Київавтодор», нормативна потреба в коштах на механізоване та ручне прибирання вулиць і дорог міста в зимовий період складає 343768,1 тисяч гривень, щоденно 2276,6 тисяч гривень, що на 36% більше, ніж фактично виділяється із міського бюджету», – наголошують у відомстві.


Щодо нещодавніх опадів, то в «Київавтодорі» повідомляють, що від початку погіршення погодних умов над ліквідацією наслідків снігопаду в цілодобовому режимі працювало орієнтовно 230-250 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» (в залежності від зміни).


Також на в столиці України працювало вдень 40-50 бригад з ручного прибирання снігу, а вночі – 20-30 бригад. У разі необхідності залучалась спеціальна техніка сторонніх підприємств, установ та організацій, відповідно до попередньо укладених договорів.


З початку осінньо-зимового періоду з вулиць Києва в місця для тимчасового накопичення вивезено до понад 47 тисяч тон снігу.


Нагадаємо, 19 грудня на трасі «Одеса-Київ» утоврився затор завдовжки в 10 кілометрів – через ускладнення погодних умов застрягли близько 800 вантажівок.  20 грудня ситуація на Одеській трасі залишалася складною. Автомобілі почергово буксирували 19 тягачів, із заметів вивільнили понад 400 автомобілів.#Київавтодор, #Київ, #прибиранняснігу
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/pry-by-rannya-snigu-koshtuye-ky-yevu-1-67-mln-grn-na-den/

Коментарі