Голові Миколаївської ОДА пропонували 2,5 млн грн хабара

Директор «Миколаївського міжнародного аеропорту» пропонував гроші посадовцю за продовження трудового договору

Директор комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт»  пропонував голові Миколаївської ОДА Олексію Савченку хабар на суму в 2,5 млн гривень за продовження трудового договору. Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, Савченко відмовився від неправомірної вигоди.


Директор летовища пропонував посадовцю грошові кошти пізно ввечері 28 грудня.


«Під час передачі першої частини неправомірної вигоди у розмірі 700 тисяч гривень, керівник комунального підприємства був затриманий «на гарячому» у службовому кабінеті голови Миколаївської ОДА», – йдеться у повідомленні.


Як уточнив головний прокурор Миколаївщини Тарас Дунас, наразі грошові кошти вилучено та проводяться першочергові слідчі дії, планується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України. Санкція статті передбачає покарання від 4 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без за рішенням суду.


«Особа затримана. На даний час перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Відносно неї буде вирішено питання про обрання запобіжного заходу. Буде звернення в суд. Крім цього, слідством буде поставлено питання встановити походження цих грошей», – повідомив Дунас.#МиколаївськаОДА, #ОлексійСавченко, #хабар
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/golovi-my-kolayivs-koyi-oda-proponuvaly-2-5-mln-grn-habara/

Коментарі