Українці не сплатили майже третину платіжок за «комуналку» в листопаді

За листопад українці оплатили лише 70,6% платіжок

Усього за листопад 2017 року українці оплатили 70,6% нарахованих за місяць сум за ЖКП, а саме – 6,5 млрд гривень. Про це пише УНІАН.


Зокрема, заборгованість населення з оплати централізованого опалення і гарячого водопостачання збільшилася на 29,7% порівняно з показником на кінець жовтня і склала 9,6 млрд гривень.


Відповідно до інформації Держстату, в листопаді українці сплатили за електроенергію 2,6 млрд гривень. При цьому борг населення становив 3,5 млрд гривень.


Крім цього, зросла заборгованість із утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, що склала 3 млрд гривень, а також заборгованість за вивіз побутових відходів


Заборгованість за централізоване водопостачання та водовідведення зменшилася на 5% порівняно з жовтнем і становила 1900 млн гривень.


Найбільш відповідальними платниками виявилися Івано-Франківська, Чернігівська та Вінницька області. Найменше платіжок сплатили у Сумській (48, 8%), Одеській (54,3%) і Луганській (55,4%) областях.


Читайте: Киянам без лічильників не нараховуватимуть «комуналку» за середніми показниками#Держстат, #ЖКП, #опалення, #платіжки
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrayintsi-ne-splaty-ly-majzhe-trety-nu-platizhok-za-komunalku-v-ly-stopadi/

Коментарі