Канада шукає шляхи для допомоги Україні подолати російську агресію

Міністр оборони Канади Хардж Саджан постійно підтримує контакт з українським колегою Степаном Полтораком

Уряд Канади шукає способи розширення своєї військової допомоги Україні, одним з етапів якого стало відкриття доступу до канадського ринку зброї. Про це заявив міністр оборони країни Хардж Саджан, передає Укрінформ.


«Ми постійно шукаємо можливості поліпшення підтримки України в цей складний кризовий для неї час, спровокований агресією Росії», – сказав він.


За словами міністра, він не припиняє взаємодію зі своїм українським колегою Степаном Полтораком щодо того, щоби розширити військову підтримку Україні.


Хардж Саджан пообіцяв «просуватися в цьому питанні».


«Дозвіл на продаж зброї – лише один з кроків, необхідних для надання Україні правильних можливостей», – резюмував канадський міністр.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, Канада включила Україну до Автоматичного контрольного списку країн щодо вогнепальної зброї (Automatic Firearms Country Control List – AFCCL). Таким чином, Україна потрапила до переліку держав, до яких офіційно дозволений експорт зброї. Цей крок скасовує збройне ембарґо, яке де-факто діяло проти України ще з 1991 року.#військовадопомога, #зброя, #Канада, #російськаагресія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/kanada-shukaye-shlyahy-dlya-dopomogy-ukrayini-podolaty-rosijs-ku-agresiyu/

Коментарі