Олександр Солонько: Обмін полоненими як черговий етап легалізації Медведчука

Політичний аналітик Олександр Солонько

Найгірше те, що процес обміну полоненими було використано для чергового етапу легалізації в українській публічній політиці Медведчука. А ще стикаємося з питанням статусу тих, кого було передано українською стороною. Хто вони тепер? Звільнені, амністовані, чи вони тепер за українським законодавством повинні нести якусь відповідальність? Питання відкриті.


Так само, як відкритими лишаються питання, на які поступки і домовленості пішли цього разу. Саме воно є основним, а не піар влади на фоні хоч якогось успіху та намагання продемонструвати хоча б якийсь позитив за останній час.


Вирішення питання територіальної цілісності та перемоги у війні з Росією звелося, на жаль, до процесу. Процесу переговорів. Процесу заради переговорів. Переговорів у процесі. Але ніхто не хоче ухвалювати рішень та відповідати за них. А приймати їх потрібно. Є різні бачення. Комусь вони можуть подобатися, комусь – ні. Але визначатися треба. Й мотивувати має не шантаж, а бачення того, якими ми повинні вийти з цього всього.


Джерело: Олександр Солонько#війна, #Медедчук, #обмінполоненими, #ОРДЛО
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/oleksandr-solon-ko-obmin-poloneny-my-yak-chergovy-j-etap-legalizatsiyi-medvedchuka/

Коментарі