Дуда наказав звести паркан на кордоні з Україною і Білоруссю для захисту від вірусу

Дуда розпорядився побудувати паркан на українсько-польському кордоні

Президент Польщі Анджей Дуда підписав спецзакон про боротьбу проти африканської чуми свиней (АЧС).  Про це повідомляє Укрінформ.


Законом передбачається, зокрема, будівництво паркану на кордоні з Білоруссю та Україною довжиною понад 1 тисячу кілометрів. Стіна матиме подібний до загороджень вздовж автодоріг швидкого руху вигляд і будуватиметься у безпосередній близькості до кордону.


Вартість будівництва стіни становить 130 млн злотих (понад 37 млн злотих). При цьому в перший рік функціонування вартість її утримання та обслуговування сягне 190 млн злотих (понад 54 млн дол.).


Стіну будуватимуть протягом 2018-2021 років.


Документ також передбачає внесення змін до кількох інших законів, зокрема про закону мисливство. Ідеться про надання дозволів на відстріл диких кабанів на територіях, які перебувають під охороною. Для цього мисливцям даватимуть платну відпустку до шести днів протягом року.


Загалом у Польщі з 2014 року зафіксовано 104 вогнища АЧС, при цьому 81 – цього року. Крім того, за цей час хворобу виявлено у майже 900 диких кабанів поблизу польсько-білоруського кордону, а також в околицях Варшави.


Читайте: Африканська чума охопила п’ять областей України#африканськачумасвиней, #Білорусь, #Польща
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/duda-nakazav-zvesty-parkan-na-kordoni-z-ukrayinoyu-i-bilorussyu-dlya-zahy-stu-vid-virusu/

Коментарі