У Києві два десятки «тітушок» охороняють чергову незаконну забудову (фото)

На території дорізають решту дерев, а від дитмайданчика залишилась тільки лавка

У Києві в останні дні перед новим роком сталася нова локальна окупація: у Подільському районі за адресою Вишгородська, 47 два десятки «тітушок» охороняють чергову незаконну забудову. Про це повідомив у Facebook громадський активіст, представник ВО «Свобода» Андрій Рудзевич.


«Локальна окупація сталася в останні дні перед Новим роком, коли всі починають відпочивати, а забудовники та тітухани працювати», – підкреслює він.


Досі частину ділянки у парку «Гірка Крістера» займав чагарник із понад сотнею дерев, ще частину – занедбаний дитячий майданчик. Нині ж на цій території дорізають решту дерев, а від майданчика за парканом лишилась лише лавка.


«Самі ж «добродії», які охороняють територію, найімовірніше, прибули сюди на пасажирському бусі з луганськими номерами. Висновок традиційний: вночі перед тривалими вихідними під охороною двох десятків «тітушок» законно ділянки не займають. Хоча, переконаний, «документи» у ділків є, і всі знають, як їх у Київраді роблять», – підсумував активіст.


У Києві за парканом опинилася нова чимала ділянка. Цього разу у Подільському районі за адресою: Вишгородська, 47.Локаль…


Posted by Andrii Rudzevych on Samstag, 30. Dezember 2017Читайте: Одна «тітушкогодина» в Україні коштує $200#АндрійРудзевич, #Київрада, #незаконнізабудова
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-ky-yevi-dva-desyatky-titushok-ohoronyayut-chergovu-nezakonnu-zabudovu-foto/

Коментарі