Поліція затримала п’яного полковника у відставці, який катався Києвом (відео)

Поліцейські затримали чоловіка у стані сильного алкогольного сп’яніння

31 грудня поліцейські затримали у Києві чоловіка у стані сильного алкогольного сп’яніння, який представився полковником у відставці. Про це повідомляє Київ оперативний.


«На лінію 102 надійшов виклик про те, що у одного із мешканців будинку виник конфлікт із консьєржкою через те, що та впустила чужих дітей» у під’їзд. Жінка не стала терпіти образ і подряпала обличчя чоловіку», – ідеться у повідомленні.


Той одразу подзвонив у поліцію і заявив, що хоче їхати поліції на зустріч. Патруль зупинив чоловіка на проспекті Свободи, 40. Також викликали медиків, які обробили рани на обличчі і підтвердили стан сильного алкогольного сп’яніння.


«У такому стані і просто ходити небезпечно, а він ще й керував автомобілем #Cherry, #AA9796EB. Як зазначив сам чоловік «Ми ж з тобою однієї крові. Я теж служив, полковником був», – підкреслили у спільноті.Читайте: П’яна чиновниця Одеської міськради послала матом полісменів (відео)#Київ, #поліція
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/politsiya-zatry-mala-p-yanogo-polkovny-ka-u-vidstavtsi-yaky-j-katavsya-ky-yevom-video/

Коментарі