Київ почав переговори з ОРДЛО щодо наступного обміну полоненими

Представник президента у ВР Ірина Луценко заявила, що бойовики вже підтвердили місця перебування понад 20 українських заручників

Українська сторона та представники незаконних збройних формувань «ДНР» та «ЛНР» розпочали переговори щодо нового обміну полоненими. Бойовики вже підтвердили місця перебування понад 20 українських заручників. Про це розповіла представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, повідомляє телеканал 112 Україна.


«Ведуться переговори, не можу сказати, що це будуть 93 людини, принаймні 23-25 ​​осіб вже підтверджені сепаратистами, вони готові для обміну», – сказала політик.


«Крім цих людей, Петро Порошенко планує серйозно провести роботу з повернення наших хлопців, які засуджені в Росії. Для цього збережені російські полонені як додаткова карта, як серйозний аргумент обміняти російських громадян на наших громадян, які перебувають у Росії. Ця стратегія розробляється і буде серйозно втілена в життя», – наголосила Луценко.


У свою чергу, міністр оборони України Степан Полторак також висловив сподівання, що в наступному році всі заручники повернуться додому.


«Додому повернулися українські воїни, які тривалий час перебували в полоні бойовиків. Країна вітає своїх синів, на долю яких випали важкі випробування! Щиро сподіваюся, що в 2018 році будуть звільнені всі заручники і вони повернуться до своїх рідних і товаришів», – напсав Полторак на своїй сторінці в Facebook у середу.


Сьогодні додому повернулися українські воїни, які тривалий час перебували у полоні бойовиків. Країна вітає своіх синів, …


Posted by Степан Полторак on Mittwoch, 27. Dezember 2017Нагадаємо, 27 грудня відбувся обмін полоненими між Україною та терористами ОРДЛО. Серед 74 звільнених українців 16 перебували в полоні луганських терористів, ще 58 – у полоні донецьких бойовиків.#ІринаЛуценко, #звільненняполонених, #ОРДЛО
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ky-yiv-pochav-peregovory-z-ordlo-shhodo-nastupnogo-obminu-poloneny-my/

Коментарі