Цьогорічний грудень встановив вже третій температурний рекорд

29 грудня у Києві спостерігалась найтепліша ніч з 1881 року

Цьогорічний грудень встановив вже третій температурний рекорд. Ніч на 29 чило була найтеплішою з 1881 року. Про це інформує Центральна геофізична обсерваторія.


«За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 29 грудня у Києві спостерігалась найтепліша ніч з 1881 року. Стовпчик термометра не опустився нижче +4,8°С, що на 2,0°С вище попереднього історичного значення температури для цієї дати, яке зареєстроване у 1974 році», – йдеться у повідомленні.


В обсерваторії також зазначили, що, зважаючи на високий температурний фон п’ятниці, існує велика ймовірність встановлення ще одного температурного рекорда для 29 грудня.


Нагадаємо, попередній температурний рекорд Києва зафіксували у ніч з 25 на 26 грудня. Зорема, тоді температура повітря була найтеплішою за 136 років.


Згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, 30 грудня в Києві очікується дощ і мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу. Стовпчики термометрів упродовж доби піднімуться до +2…+4°. Вітер південно-східний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с.


31 грудня мине без опадів. 1 січня очікується дощ і мокрий сніг. Температура вночі близько 0°, вдень – до +3…+5°.#грудень, #температурнийрекорд, #Центральнагеофізичналабораторія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ts-ogorichny-j-gruden-vstanovy-v-vzhe-tretij-temperaturny-j-rekord/

Коментарі