Андрій Міщенко: Московити мали ідеальний план тримання українців у скотстві й рабстві

Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Вітаю всіх із 43-ою річницею скасування рабовласництва в Україні! Саме 26.12.1974 року, в окупованій московитами Україні, пастанавлєнієм совміна ссср N677, дозволено видавати паспорти українцям, мешканцям сіл. 22 тисяч сіл, 22 тисяч резервацій для українців, що їх було створено московитами в Україні, 22 тисяч гетто для апатридів без громадянства. Мільйони рабів, щоб виїхати за межі резервації, звертались до сільради за візою. Візи були трьох видів: 3-денна, місячна та 2-місячна. Перебування без візи поза межами резервації більше 1 місяця – кримінальне переслідування. А як вичислити в горадє рабів? Вірно, виключно через українську мову. Тому українець, щоб не бути виявленим, намагався в горадє розмовляти московською, а ояничареним таким же українцям, котрим московит дав шанс вислужитися в міліції – їх виявляти. Все працює! І омосковлення, і «розділяй та володарюй». Війна на знищення українців триває з 1654 року, а активна фаза – з 1917 року. Все розраховане, сплановане та заточене на вбивство українця.


До 1950 року голова сільради мав право на вбивство «неугодного» в селі.

До 1954 року відсутність грошей в сільській місцевості – натуральний обмін.

До 1961 року – відсутність пенсії.

До 80 рр. – трудової книжки. Записи в трудовій – одним словом «робив». Без вказання кваліфікації – всі повинні бути однаковими рабами, без ієрархії. Робота обліковувались і «оплачувалася» виключно трудоднями. Є випадки, що в трудовій записано «робив» 364 дні на рік.


В українському селі не існувало вихідних, робочі дні – субота та неділя, Великдень та Різдво, офіційно 6 днів вихідних, приурочених до московсько-совєтських «свят».

Раби-калхознікі бєзпаспартниє не мали права відпочивати поруч з паспортними, для них існували окремі «профілакторії».


Жодної програми з асфальтизації, електрифікації та побудови освітніх закладів в селі.

Все до дрібниць московитами сплановано – 22 тисячі резервацій з ідеальними умовами для перемелення українця, території для тримання людей в скотстві.


А звідси українська мова, культура, традиції – бєзпаспортнава «скота»-калхозніка, а все «чєловєчєскоє» – рускоє. Належність до українства – ущербність та упослідження, до рускіх – висшеє сословіє.


Це не вивчена тема. Українці намагаються викинути з пам’яті цю ганьбу, однак нам варто ретельно вивчити цю сторінку, це зміна нашого психотипу. Потрібно ухвалювати державні програми підтримки – направлені на українців з сіл, враховувати усі аспекти та постапартеїдні наслідки.


Це все було щойно, якихось 40 років тому, ми все маємо їм пригадати.


P.S. Якщо з іншими окупантами в нас плюс мінус є порахунок то з ними все попереду. Долг платєжом красєн, да рєбьяткі?


Джерело: Андрій Міщенко#Московія, #рабство, #резервація, #СРСР, #трудодні, #українськамова
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/andrij-mishhenko-moskovy-ty-maly-ideal-ny-j-plan-try-mannya-ukrayintsiv-u-skotstvi-j-rabstvi/

Коментарі