У столичному дитсадку дітей замість масла годували сурогатом

Це вже не перший подібний випадок у Києві. Матеріали справи передані в правоохоронні органи

Під час планової перевірки якості харчових продуктів у навчальних закладах Києва у дитячому садку № 166 на вул. П.Тичини, 28-А було виявлено факт невідповідності вершкового масла вимогам ДЕСТ. Про це інформує прес-служба КМДА.


Згідно з даними Головного управління Держпродспоживслужби в Києві, після відбору і випробування зразків виявлено невідповідність вершкового масла вимогам ДЕСТ за змістом масової частки жиру (норма – 72,7%, в зразках – 72,1% і 72,4%). Крім того, масова частка немолочних жирів у вершковому маслі становить 62% від загальної частки жиру.


Як повідомили в Держпродспоживслужбі, мова йде про масло солодковершкове селянське «Попільнянське» 72,7% жиру, виробник – ТОВ «Андрушівський маслосирзавод». Варто зауважити, що вміст немолочних жирів взагалі не допускається.


«Як стало відомо, постачальник забезпечує «маслом» всі навчальні заклади Дніпровського і частину Дарницького районів. Завдання Держпродспоживслужби – в найкоротші терміни передати виявлені факти в правоохоронні органи про притягнення до відповідальності винних осіб, а також провести відповідні перевірки у всіх дитячих садках», – заявив заступник голови КМДА Олексій Резніков.


У Держпродспоживслужбі повідомили, що це вже другий подібний випадок в Києві, а за вказаним фактом в дитячому садку на вул. П. Тичини матеріали вже передані в правоохоронні органи.


«Минулого року прокуратура проводила розслідування щодо аналогічного випадку в Оболонському районі. Тоді постачальник забезпечував 62 навчальних заклади замість вершкового масла харчовим жировим продуктом з вмістом немолочних жирів в 99%! Такі продукти харчування становлять загрозу для здоров’я дітей. Також повідомляю, що відносно ситуації на Березняках, ми вже звернулися до правоохоронних органів», – додав голова Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.


За словами Рєзнікова, районним держадміністраціям доручено перевірити тендерну документацію на відповідність умовам і вимогам.#Держпродспоживслужба, #дитячийсадок, #Київ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-stoly-chnomu-dy-tsadku-ditej-zamist-masla-goduvaly-surogatom/

Коментарі