Суддя Лінник вважає справедливим вирок для «тітушковода» Крисіна

Олег Лінник заявив, що діяв у межах пред’явленого обвинувачення

Суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник вважає, що виніс справедливий вирок підозрюваному у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія Юрію Крисіну. Про це повідомляє Громадське.


Лінник уточнив, що призначив умовне покарання, бо діяв у межах пред’явленого обвинувачення.


«Про те, що Крисін збирав людей в обвинуваченні не зазначено. Я не можу вийти за межі пред’явленого обвинувачення», – сказав суддя.


Водночас він додав, що Крисін підтвердив, що збирав людей, які нападали на учасників Євромайдану.


«Це він у своїх показаннях казав, що організовував і збирав людей. Але в обвинуваченні цього нема. Також нема й статті про умисне вбивство або замах на умисне вбивство. В обвинуваченні було лише про хуліганство і легкі тілесні», – сказав Лінник.


Суддя додав, що вважає умовний термін «абсолютно справедливим».


Нагадаємо, 22 грудня суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Лінник оголосив вирок у справі про убивство журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія. Згідно з рішенням суду, керівник групи «тітушок» Юрій Крисін за причетність до вбивства отримав 4 роки позбавлення волі умовно.


Генеральна прокуратура наполягала на шести роках позбавлення волі для Юрія Крисіна, який бив журналіста. Крисін визнав себе винним у хуліганстві. Тепер прокуратура оскаржуватиме рішення Шевченківського суду Києва.


Національна спілка журналістів України (НСЖУ) вимагає Президента України Петра Порошенка, генерального прокурора, міністра внутрішніх справа відреагувати на рішення суду про умовний термін ув’язнення для Юрія Крисіна.#Крисін, #Лінник
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/suddya-linny-k-vvazhaye-spravedly-vy-m-vy-rok-dlya-titushkovoda-kry-sina/

Коментарі