У 2018 році відбудеться прем'єра фільму «Таємні щоденники Симона Петлюри»

Режисером і продюсером картини є Олесь Янчук

У 2018 році в Україні окрім стрічки «Крути 1918. Захист» на екрани вийде ще один патріотичний фільм. Він буде присявчений українському державному, військовому і політичному діячу Симону Петлюрі. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час урочистостей, що відбулися біля Меморіалу пам’яті Героїв Крут на Чернігівщині 28 січня, повідомляє Укрінформ.


«Пам’ять Героїв Крут ми хочемо увічнити в історії не лише через монументи. Ми з нетерпінням чекаємо в цьому році на прем’єру художнього фільму про Героїв Крут», – сказав він.


Розенко переконаний, що цей фільм «Крути 1918. Захист» матиме такий самий успіх, як і «Кіборги» Ахтема Сеїтаблаєва.


«В цьому році ми очікуємо і прем’єру художнього фільму про Симона Петлюру – «Таємні щоденники Симона Петлюри». Це означає, що держава особливо звертає увагу на розвиток військово-патріотичного виховання в Україні. І так буде й надалі», – уточнив віце-прем’єр.


Прем’єра історичного фільму «Крути 1918. Захист» запланована на 6 грудня

Як відомо, цьогоріч у прокат вийде історичний фільм «Крути 1918. Захист». Це перший повнометражний фільм про легендарний бій студентів із більшовиками. Зйомки картини вже завершилися. Прем’єра в Україні запланована на 6 грудня 2018 року.


Читайте: «Крути 1918»: перший тизер українського фільму (відео)


Довідка: Симон Петлюра – український державний, військовий і політичний діяч, публіцист, літературний і театральний критик. У 1917 році він був генеральним секретарем із військових справ Української Центральної Ради, у 1918-му – головним отаманом військ Української Народної Республіки, у 1919-1920 роках – головою Директорії УНР.


Фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри» є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно і виробляється Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка. Режисером і продюсером картини є Олесь Янчук. Сценарій стрічки створювався впродовж двох років Михайлом Шаєвичем, Олександром Шевченком та Олесем Янчуком.


Стрічку створюють за державної підтримки. Державне агентство України з питань кіно виділило на фільм ₴23,6 млн.#Крути1918, #ТаємніщоденникиСимонаПетлюри, #Розенко, #СимонПетлюра
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-2018-rotsi-vidbudet-sya-prem-yera-fil-mu-tayemni-shhodenny-ky-sy-mona-petlyury/

Коментарі