Суд США зобов'язав Гіркіна виплатити $400 млн родичам жертв збитого «Боїнґа»

Адвокати родичів жертв авіакатастрофи мають намір заарештувати майно колишнього ватажка терористів

Група родичів жертв катастрофи рейсу MH 17 «Малазійських авіалінії», що був збитий в небі над Донбасом у 2014 році, виграла справу в американському суді. Тепер вони мають право на компенсацію 400 мільйонів доларів. Про це пише Українська правда.


Позов подали члени сімей 25 жертв катастрофи MH17, 10 з яких є громадянами Нідерландів. Справу порушили проти лідера проросійських сепаратистів Ігоря Гіркіна.


Американський суддя виніс вердикт 21 грудня. Суд постановив, що сумарна компенсація родичам жертв трагедії має скласти 400 мільйонів доларів – по 20 мільйонів кожному.Водночас шанс отримати компенсації «дорівнює нулю», адже Гіркін в суд не з’явився, а за домашньою адресою в Москві його не знайшли.


Адвокати родичів жертв авіакатастрофи мають намір заарештувати майно Гіркіна. Втім, його може бути недостатньо, щоби виплатити сотні мільйонів доларів.


Як відомо, пасажирський Boeing авіакомпанії Malaysia Airlines зазнав аварії 17 липня 2014-го. Лайнер прямував рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, на його борту перебували 298 осіб. Всі вони загинули. Найбільше серед загиблих було громадян Нідерландів, Малайзії та Австралії.


Згідно з даними дослідницької групи Bellingcat, літак рейсу МН17 збили пострілом з ракетної установки «Бук 332» збройних сил Російської Федерації.#MalaysiaAirlines, #гіркін, #рейсMH17
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/sud-ssha-zobov-yazav-girkina-vy-platy-ty-400-mln-rody-cham-zhertv-zby-togo-boyinga/

Коментарі