Петро Олещук: Україна безнадійно відстала від Європи і починає відставати від Африки

Політолог Петро Олещук

До речі, після того, як Трамп зустрівся з президентом Руанди в Давосі, але не з президентом України, було багато іронічних коментарів про Руанду.  Так от, нам би досягнути таких показників цього «африканського Сінґапуру», перш ніж іронізувати.


Ми безнадійно відстали від Європи, і починаємо відставати від Африки. Звісно, в Африці ще багато украй відсталих країн, але я вірю в нашу спроможність перевершити себе, і відстати, зрештою, і від них.


Трамп зустрічається з президентом Руанди, і не зустрічається з президентом України, бо, мабуть, як і всі американці гидує «лузерами». А президент України – «лузер за посадою».


От чого я не розумів у нашій еліті, це бажання бути вічними «лузерами». Ти можеш бути мільярдером, але для світу ти будеш «лузером», бо представляєш найбіднішу та найвідсталішу країну Європи.


І як воно бути – мільярдером і лузером одночасно? Приємно відпочивати з цією думкою у теплих краях? Вартує цих відчуттів дрібне бажання розставити «своїх» на потоки та смоктати соки з цієї висмоктаної і без того країні?


Джерело: Петро Олещук#олігархат, #Порошенко, #Руанда, #Трамп
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/petro-oleshhuk-ukrayina-beznadijno-vidstala-vid-yevropy-i-pochy-naye-vidstavaty-vid-afry-ky/

Коментарі