Податкова закрила справу щодо фіктивних донорів «Опоблоку»

Журналісти з’ясували, що партію фінансують фірми, зареєстровані у «віртуальному офісі»: в перукарні, а також на рибному держпідприємстві

Справу щодо фіктивності компанії, яка пожертвувала мільйон «Опозиційному блоку», закрили. Відповідна постанова надійшла з відділу фінансових розслідувань податкової, який юридично перебуває поза законом, повідомляє Bihus.info.


Передумовою для закриття справи стали свідчення власника фірми ТОВ «Гіперіон Мега» Володимира Ткаченка. Раніше він у коментарі журналістам програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» заперечував свою причетність до фірми.


Однак після відкриття провадження чоловік повідомив слідчим, що сприйняв журналістку та оператора «Наших грошей» за шахраїв – і саме тому заперечував і наявність в нього компанії, і мільйонні пожертви на «Опоблок».


Ткаченкові нібито «було відомо від сусідів, що в районі діє група шахраїв, які шляхом обману під різними приводами намагаються витягти людину з квартири, зав’язати розмову та проникнути до квартири з метою грабежу», йдеться в постанові.


Водночас, на відео з сюжету видно, що чоловік відкрив двері журналістам, яких нібито сприйняв за шахраїв.


У квітні 2017 року журналісти «Наших грошей» з’ясували, що «Опоблок» фінансують фірми, зареєстровані у «віртуальному офісі»: в перукарні, а також на рибному держпідприємстві. Серед них – компанія ТОВ «Гіперіон мега», що перерахувала на рахунок «Опоблоку» понад мільйон гривень, директором і засновником якої є Ткаченко Володимир Іванович.


Журналісти програми відвідали директора, і з’ясували, що Ткаченку не відомо ані про внески, ані про саму компанію.11 вересня 2017 року Шевченківський райсуд міста Києва зобов’язав Національну поліцію перевірити дані з фінансового звіту партії «Опозиційний блок».


Згідно зі звітом «Опоблоку», добровільні внески від юридичних осіб у 2016 році склали 11,7 млн гривень.
#Опозицінйблок, #добровільнівнески
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/podatkova-zakry-la-spravu-shhodo-fikty-vny-h-donoriv-opobloku/

Коментарі