Вибух у Харкові: в поліції розповіли подробиці

У слідства є кілька версій того, що сталося. Однак, підстав говорити про теракт поки немає

Правоохоронці уточнили деталі вибуху поблизу супермаркету «Брусничка». Начальник ГУ Нацполіції в Харківській області Олег Бех розповів, що на вулиці Клочківській вибухнула граната. Однак, підстав говорити про імовірний теракт наразі немає, передає Інтерфакс-Україна.


«Експерти вважають, що це, можливо, ручна граната наступальної дії. Поруч із гранатою знаходився великий підшипник, тобто ми розуміємо, що вибух був розрахований на те, щоби були набагато більші пошкодження», – сказав Бех.


Він підтвердив, що жінка, яка постраждала внаслідок вибуху, працює прибиральницею в аптеці, розташованій в тій же будівлі, що й супермаркет.


«Після того, як вона завершила прибирання, вона спускалася вниз і побачила на сходах невеликий пакет. Попросила свого онука, щоб він відійшов на кілька сходинок вище, підійшла до цього пакету (він був важкий, з її слів). Усередині вона побачила металевий предмет, який вона взяла. Він випав у неї з рук, після чого стався вибух», – розповів начальник ГУ Нацполіції Харківщини.


За його словами, у слідства є кілька версій того, що сталося: «Ми висунули вже кілька версій. Одна з версій – можливий конфлікт, який є у власника аптеки за попереднім місцем роботи. Можливо, були й інші моменти».


Бех підкреслив, що поки підстав говорити про теракт немає, але не виключив, що в ході досудового розслідування кваліфікація може змінитися.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 січня у Харкові на вулиці Клочківській стався вибух поблизу магазину. Внаслідок події до лікарні доставили 53-річну жінку з попереднім діагнозом – рвана рана стегна, а також хлопчика 2016 року народження із рваною раною правої надбрівної області.#вибух, #поліція, #Харків
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/vy-buh-u-harkovi-v-politsiyi-rozpovily-podroby-tsi/

Коментарі