У санкційному списку Путіна є друзі українських політиків-олігархів

Мер Львова Андрій Саловий не приховує своєї симпатії до Міхаіла Фрідмана

До так званого «кремлівського списку», що його оприлюднив Мінфін США, потрапив російський олігарх, засновник «Альфа-груп», а заразом і добрий друг львівського міського голови Андрія Садового, Міхаіл фрідман. Про це пише Вголос.Видання нагадує, вже 7 років поспіль у Львові відбувається музичний фестиваль «Alfa Jazz Fest», фінансований «Альфа-груп». У Службі безпеки «Альфа-Банку» донині працюють люди, частина з яких понад двадцять років служила в російській ФСБ.


Відомо, що львівський мер Андрій Садовий перебуває у добрих стосунках із Фрідманом. Раніше в інтерв’ю російським ЗМІ очільник міста називав його «дуже розумним».


«Ми з Фрідманом спілкуємось, коли він приїжджає до Львова. Він дуже розумний, мені цікава його думка і розуміння Росії та світу. Треба ж черпати інформацію», – зазначав мер Львова.


Читайте: Ігор Луценко: Після «кремлівського списку» США Рожкова і Ко зобов’язані запровадити санкції проти «Альфа-Банку»


Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США опублікувало передбачений новим законом «Про протидію противникам США за допомогою санкцій» так званий кремлівський список. До нього увійшли 96 великих бізнесменів, всі члени уряду РФ, включаючи глав відомств, 33 співробітники адміністрації президента РФ та інші – всього 210 осіб.


На думку експертів, включення в список, навіть якщо стосовно перерахованих в ньому осіб не будуть запроваджені конкретні санкції, матиме наслідки. Зокрема, нові заходи загрожують ще більше скоротити доступ цих осіб до операцій із зарубіжними фінансовими інститутами, оскільки багато кредитних організацій будуть бачити в персонах з доповіді фактично подсанкціонних осіб.#кремлівськийсписок, #Путін, #Садовий
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-sanktsijnomu-spy-sku-putina-ye-druzi-ukrayins-ky-h-polity-kiv-oligarhiv/

Коментарі