Бійці АТО взяли під контроль Новоолександрівку на Лугащині (відео)

З 2015 року до звільнення околиці села були крайніми позиціями ЗСУ з одного боку і позиціями бойовиків – з іншого

Військовослужбовці Збройних сил України взяли під свій контроль село Новоолександрівка Попаснянського району Луганської області, що розташоване в «сірій зоні» на лінії розмежування. Про це свідчить повідомлення на сайті Міністерства оборони України.


З 2015 року до звільнення околиці села були крайніми позиціями ЗСУ з одного боку і позиціями бойовиків – з іншого. Нещодавно військовослужбовці ЗСУ поліпшили своє тактичне положення, просунулися вздовж лінії розмежування на кілька кілометрів і взяли Новоолександрівку під свій контроль.


«В село ми зайшли кілька днів тому. Противник, звичайно, час від часу намагається повернути втрачене. Вдень працюють і снайпери, і стрілецька зброя інші, вночі місцями пострілюють з великокаліберних кулеметів. Але ми вже міцно вчепилися в цей шматок землі, тому що це шматок нашої землі. Так і будемо просуватися далі, потроху, але не зупиняючись», – розповів в інтерв’ю «Військовому ТБ» дислокований у селі військовослужбовець.За даними Всеукраїнського перепису населення, в 2001 році в селі проживало 124 людини.


Як повідомляє «Військове телебачення», зараз у селі залишилося менше 20 жителів, яким військові надають посильну допомогу. Село не газифіковане, з літа 2014 року – знеструмлене.#АТО, #ЗСУ, #селоНовоолександрівка
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/bijtsi-ato-vzyaly-pid-kontrol-novooleksandrivku-na-lugashhy-ni-video/

Коментарі