Незаконне будівництво на Замковій: попри заборону суду об'єкт значно зріс в обсягах (фото)

Активісти зламали паркан і вручили ухвалу суду та припис Мінкультури особам, які пeрeбували на території ділянки будівництва

30 січня в Києві відбулась громадська інспекція виконання ухвали суду з призупинення будь-яких будівельних робіт за адресою Андріївський узвіз, 14-16. З’ясувалось, що за період існування заборони на будівництво об’єкт значно зріс в обсягах. Про це повідомляє ГО «Громада Андріївський узвіз» у Facebook.  


У проведенні інспекції взяли участь кияни, громадські діячі, народні дeпутати, дeпутати Київради.

«Всі присутні мали можливість пересвідчитись в тому, що за період існування заборони на будівництво об’єкт значно зріс в обсягах, чим свідомо проігноровано приписи та ухвали», – йдеться у повідомленні.


Як повідомляють активісти забудовник не хотів пускати людей на територію будтвництва, тому довелося зламати паркан.


МИТИНГ НА АНДРЕЕВСКОМЗастройщик пытался отморозиться и отсидеться за высоким забором. Выломали кусок забора, открыли во…


Posted by Ян Медников on Dienstag, 30. Januar 2018За результатами інспекції, активісти вручили ухвалу суду та припис Мінкультури особам, які пeрeбували на території ділянки будівництва. Також була складeна та пeрeдана до Подільського управління поліції колeктивна заява про відповідні наявні порушення закону.


«Безпосереднє враження від дій забудовника, прикритих весь цей час височенним парканом, лише впевнило нас у справедливості наших вимог поданих у проекті рішення до Київської міської ради», – зазначають у громадській організації.


Припис Міністерства культури про негайне припинення будівельних робіт був виданий ще 17 листопада 2017 року. Територія входить до охоронної зони об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тому, згідно з законом, висота будівництва тут обмежена і має не перевищувати 9 метрів.

Натомість компанія «Маркон» зводить 30-метровий готельний комплекс.


9 січня Окружний адмінсуд наказав призупинити будівництво на час судового розгляду. Водночас забудовник ігнорує рішення суду.

Варто зазначити, що протест проти будівництва готелю триває майже рік. Громада, окрім позовів до судів та низки звернень до різних гілок влади, подала до Київради місцеву ініціативу, яка зібрала понад три тисячі підписів киян під проектом рішення про розірвання договору оренди між забудовником та Київрадою.#Андріївськийузвіз, #Київ, #незаконназабудова
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nezakonne-budivny-tstvo-na-zamkovij-popry-zaboronu-sudu-ob-yekt-znachno-zris-v-obsyagah-foto/

Коментарі