Юрій Сиротюк: Для чого потрібні Бандерівські читання

Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Для чого ми проводимо Бандерівські читання?


Ну, наприклад, для того щоб Путін не сидів біля труни Дуди на руїнах польської держави, як Гітлер колись сидів і оплакував свого камарада Пілсудського біля його гробу, а вже невдовзі поляки оплакували Руїни своєї держави.


Думаю, вагома підстава взяти участь у читаннях польських науковців і політиків, хоча б для того, щоб не повторювати путінські бздури і не годувати власні фобії.


Це, звісно, побічні ціллі.


Так само як не є метою влаштовувати шквал антинаціоналістичної істерії у середовищі ліволіберальних симулякрів, які, співкеруючи державою усі роки незалежності, породили корупцію, зубожіння і підсвідомо працювали на путінську агресію, щоби нині осідлати чергову маску «псевдоборців з корупцією (про це дуже влучно написав Володимир Горбач у своєму блозі на УП).


Ми робимо їх тому, що націоналізм є єдиною виграшною стратегією для країни в умовах столітньої національно-визвольної революції та війни з Росією. Це необхідна і неминуча фаза побудови успішної національної держави.


Тому чекаємо всіх на V Бандерівських читаннях, присвячених цьогоріч темі «Місця і місії України в міжнародній політиці».


П.С. Три роки польської тюрми «за пропаганду Бандерівщини не боюся», це полякам варто боятися, що загнали власний розум у тюрму.


Звісно, цьогоріч спрямуємо особливе запрошення польському послу Яну Пєклу.


Джерело: Yuriy Syrotyuk#VБандерівськічитання, #Бандерівськічитання, #Дуда, #націоналізм, #Польща, #Путін, #РФ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/yurij-sy-rotyuk-dlya-chogo-potribni-banderivs-ki-chy-tannya/

Коментарі