Незаконне будівництво на Андріївському чекає громадська інспекція

Активісти мають намір перевірити, чи виконує компанія «Маркон» ухвалу суду про припинення будівництва

30 січня в Києві відбудеться громадська інспекція виконання ухвали суду з призупинення будь-яких будівельних робіт за адресою Андріївський узвіз, 14-16. Про це у Фейсбуці написав нардеп Ігор Луценко.


Він нагадав, що, згідно з Генпланом міста, допустима висота забудови на Андріївському становить дев’ять метрів. Натомість компанія «Маркон» зводить 30-метровий готельний комплекс.


«Хочуть знищити історичне обличчя вулиці так, як 5 років тому збирався знищити його Ахметов. Тоді ми його зупинили. «Маркон», кажуть, фірма екс-податківців часів Януковича. Зараз кияни борються у судах за узвіз. Є досягення», – пише Луценко.


Зкорема, 9 січня Окружний адмінсуд наказав призупинити будівництво на час судового розгляду. Водночас забудовник ігнорує рішення суду, наголошує нардеп.


«Це є кримінальним злочином – не виконувати рішення суду. Отож, у нас з вами є повне право самим проконтролювати, що відбувається на Андріївському. Якщо виявимо, що там будують – викличемо поліцію і примусимо зафіксувати факт злочину. Якщо нас не пускатимуть, це буде незаконно – у народних депутатів є право проходу будь-куди», – зазначив він.


Усіх небайдужих киян запрошують на громадську інспекцію забудови на Андріївському узвозі. Збір учасників запланований на 12-ту годину 30 січня неподалік будівництва, орієнтовно навпроти музею Булгакова.
#Андріївськийузвіз, #Київ, #незаконнебудівництво
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nezakonne-budivny-tstvo-na-andriyivs-komu-chekaye-gromads-ka-inspektsiya/

Коментарі