Галина Плачинда: Президентські посіпаки відгризли ще один шмат від Чкаловського скеру

Галина Плачинда, журналіст

SOS!

Поки ми з вами колядували та маланкували, президентські посіпаки відгризли ще один шмат від нашого Чкаловського скеру!


Я свідомо кажу про президентських посіпак. Тому що мер Кличко – насправді лише клоун, який в місті нічого не вирішує. Його посадили на трон і сказали «сиди тут поки». От він і сидить на своєму бутафорському троні, кліпаючи зеньками, як Іван Васильович з однойменного фільму.


Рішення ж у Києві ухвалюють зовсім інші люди. Рішення вкрасти у громади ще один шмат землі біля скверу ухвалила ПОСТІЙНА КОМІСІЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ, яку очолює Олександр Міщенко, представник президентської політичної сили. Подивіться на фото цієї людини. Чи не правда – зовнішність ніколи не обманює?
Варто сказати, що представників президентської фракції «Солідарність» у Комісії – 13, представників усіх інших фракцій – 10. Тобто, у президентської фракції – більшість в земельній Комісії, навіть заступник голови Турець – із «Солідарності». Тобто грабунок київської, нашої з вами, землі, відбувається виключно руками президентських посіпак.

Отже, 12 грудня вони скористались тим, що Ольга Балицька – єдина депутатка, котра допомагає нам із Чкаловським сквером – була відсутня, тому що її мама саме у ті дні потрапила в лікарню з інфарктом.


Вони знали, що Балицької не буде – як і годиться, вона попередила про це заздалегідь у письмові заяві. Скориставшись цим, голова Комісії Міщенко З ГОЛОСУ вніс на розгляд комісії дане питання , а Комісія З ГОЛОСУ його проголосувала, направивши на розгляд сесії.


Це при тому, що на попередньому засіданні Комісії – на якому були присутні й ми, представники громади – ми не допустили голосування по цьому питанню. Дивлячись цим людям у очі, ми казали, що не допустимо будівництва у сквері – чи не єдиному зеленому куточку, який лишиться в центрі після появи монстра Ярославого граду на місці по-варварськи знищеного Сінного. Ми казали їм, що не є проплаченими активістами, як про нас говорить забудовник, що усі ми – живемо в довколишніх будинках і не хочемо, аби нас задушили 30-поверхові монстри-новобуди, які зазиратимуть у наші вікна. Тоді вони побоялися проголосувати. Тепер же, як шакали, потайки, вони відгризли шмат скверу.


Що це за ділянка? Подивіться на схему – ця ділянка обведена жовтим. І вона необхідна забудовнику для побудови під`їзду до їх майбутньої висотки з вулиці Гончара. Тобто, замість скверу зроблять проїжджу частину….Червоним я заштрихувала ті землі довкола скверу, які дуже скоро можуть перетворитися на будівельний майданчик…


Кажуть, «сьогоднішні» поводять себе так само, як і «молода команда Черновецького». Мушу сказати, що «сьогоднішні» давно вже переплюнули Льоню-Космоса.


У зв’язку із цим бєспрєдєлом ми, громада, підготували звернення до Голови постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики Макарова та Голови постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції Бондарчука в якому, зокрема, говориться:


«З метою недопущення чергової будівельної афери на території міста Києва, з урахуванням значної соціальної напруги, що виникла навколо будівництва за вищевказаною адресою, відповідно до положень ст. 19 Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», просимо вас:


– розглянути порушене питання на засіданнях постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики та постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції;


– рекомендувати та/або забезпечити повторний розгляд проекту рішення «Про надання земельних ділянок Інституту геологічних наук Національної академії наук України для влаштування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури на вул. Олеся Гончара, 55 у Шевченківському районі м. Києва» (кадастрова справа Д-7820) на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування за присутності громади Шевченківського району м. Києва та/або скасувати відповідне голосування.


– порушити питання щодо зняття діючого голови постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Міщенка О.Г. з відповідної посади».


Зараз ми збираємо підписи під цим зверненням. Їх має бути тисячі!!


Наостанок, я хочу звернуться до киян. Подивіться прізвища тих депутатів із президентської фракції, хто голосував за кражу нашого скверу. Ви ж за них віддали свої голоси! За тих, хто тепер же вас і обкрадає! Коли ж ми навчимося мислити?


Те саме шулерство – тільки в масштабах всієї країни – відбувається і в парламенті. Чому ми ніяк не навчимося поводитися з грізною зброєю, яку дають нам у руки – з нашим виборчим бюлетенем? Чому кожного разу ми довіряємо шулерам майбутнє своєї країни, свого міста?


Поіменний список членів земельної Комісії із президентської фракції «Солідарність», тих, за кого ви, кияни, віддали свої голоси для того, аби ці люди вас же й грабували:

1. Турець Владислав Володимирович

2. Харченко Олександр Володимирович (цей посіпака вже давно мене заблокував, не можу його тегнути))

3. Баленко Игорь

4. Дмитрий Банас

5. Владислав Михайленко

6. Микола Негрич

7. Вячеслав Непоп

8. Олег Петровець

9. Росляков Віталій

10. Володимир Шарій

11. Шкуро Максим Юрійович

12. Міщенко Олександр Григорович

13. Зубко Юрій Григорович


Джерело: Galya Plachynda #Київ, #Київрада, #кличко, #ОлександрМіщенко, #ОльгаБалицька, #Сіннийринок, #фракціяСолідарність, #Чкаловськийсквер
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/galy-na-plachy-nda-prezy-dents-ki-posipaky-vidgry-zly-shhe-ody-n-shmat-vid-chkalovs-kogo-skeru/

Коментарі