Apple може випустити iPhone з двома сім-картами (відео)

До кінця 2018 року в продаж, імовірно, потраплять ще три нові моделі «яблучних» смартфонів

Американська компанія Apple планує до кінця 2018 року випустити ще три нові моделі iPhone.  Причому одна з них може бути оснащена двома сім-картами. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.


Перший смартфон під кодовою назвою D33 вийде з одним з найбільших екранів в лінійці Apple – близько 6,5 дюйма і розподільною здатністю 1242×2688. Якщо порівняти з попередніми моделями, то D33 за розміром буде схожий на iPhone 8 Plus.


Новий «яблучний» ґаджет планують оснастити технологіями OLED і Face ID. Він працюватиме на процесорах А12 нового покоління.


Крім того, Apple також розглядає варіант випуску обмеженої кількості D33 з двома сім-картами. Однак, остаточного рішення з цього приводу ще не ухвалили.


Двома іншими новинками стане оновлений iPhone X під кодовою назвою D32 і його бюджетна версія зі збереженням ключових функцій флагманського телефону.


Нова версія iPhone X також буде працювати на процесорах А12. Бюджетна ж версія буде оснащена LCD-екраном, як у моделей iPhone 8.
Як повідомляв Інформаційний Акцент, компанія Apple планує вдвічі скоротити виробництво смартфонів iPhone X в першому кварталі 2018 року. Причиною такого рішення стали більш низькі, ніж очікувалося, продажі.#Apple, #IPhone
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/apple-mozhe-vy-pusty-ty-iphone-z-dvoma-sim-kartamy-video/

Коментарі