Шість українських вишів потрапили у престижний світовий рейтинг

Найкращі результати за останній рік показав Київський політехнічний інститут

Вже четвертий рік поспіль шість українських вищих навчальних закладів потрапляють до престижного світового рейтингу The QS World University Rankings. Його щороку з 2010-го складає британська компанія Quacquarelli Symonds (QS), яка пропонує широкий спектр консультацій для охочих навчатись за кордоном.


Основу рейтингу складає анкетування роботодавців та викладачів з усього світу. QS оцінює понад дві тисячі інституцій, з яких визначає 950 найкращих.


З українських ВНЗ цього року до рейтнгу потрапили: Харківський університет ім. Каразіна; Київський університет ім. Шевченка; Київський політехнічний інститут; Харківський політехнічний інститут; Донецький національний університет (Вінниця); Сумський державний університет.


Найкращі результати за останній рік показав Київський політехнічний інститут – з 551-600 місця піднявся до 500-550. Трохи покращив свої позиції й Київський університет ім. Шевченка – піднявся з 431-440 місця до 411-420.


А от Харківський університет ім. Каразіна порівняно з 2017 роком «випав» з четвертої сотні найкращих та опустився з 382 до 401-410 сходинок.


Харківський політехнічний інститут, Донецький національний університет (Вінниця) та Сумський державний університет стабільно є у рейтингу поза 700-м місцем.


Найкращим у світі визнали Массачусетський інститут технологій. Друге місце зайняв Стенфорд, третє – Гарвард.


У десятку також потрапили Каліфорнійський інститут технологій, Кембридж, Оксфорд, Університетський коледж Лондона, Імперський коледж Лондона, Чиказький університет та Швейцарський федеральний інститут технологій.


#TheQSWorldUniversityRankings, #ВНЗ, #рейтинг
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/shist-ukrayins-ky-h-vy-shiv-potrapy-ly-u-presty-zhny-j-svitovy-j-rejty-ng/

Коментарі