Костя Місюра: Про ординську психологію московитів

Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Полазив по інету, подивився, послухав: мені та рашка в одне місце уперлась, але допоки вони окупанти, то хоч, не хоч, а доводиться. Стосовно тих орків є кілька базисних речей, на яких я роблю свої висновки.


Народи – це, як породи тварин, з властивою їм поведінкою, вадами і перевагами. Якщо брати окрему одиницю і поведінку стада чи зграї, то часто відрізняється від властивостей ідивідума. Що у орків? Одним словом – Орда. Вони не мають ніяких історичних коренів з Київською Руссю, ну, хіба, геть тонесенькі. Зросли і сформувались вони на 90% в умовах Орди, як один з її улусів. Практично з нуля. Тобто, там немає ніякої іншої підвалини.


Що було суттю Орди?


1. Абсолютна, необмежена нічим влада хана і, взагалі, начальника чи власника на всіх рівнях.


2. Така ж абсолютно знецінененісь людського життя.


3. Культ хамства, нахабності, агресивності, мордобою, грабунку, брехні, як норма поведінки, про що писали геть усі європейці, які побували у московщині.


Забери у них хана чи царя, вони собі знайдуть генсекретаря, президента чи кого завгодно, бо так потребує ординська психологія. Без царя ніззя. Сироти. Треба належати до великого натовпу, який мають боятись. Заради цього без роздуму готові терпіти що завгодно; жити у злиднях, бути скотиною перед начальником, не мати ніяких громадянських прав, але щоб боялись і мати змогу грабувати сусідів. Поведінка на Донбасі і в Сирії – цьому яскраве підтвердження. Їдуть заробити на вбивствах і помародерити та задовольнити свої звірячі психічні потреби. Цінність життя? Та киньте. Ще у Слов’янську, там, де їх валили сотнями, живим казали: «Прийдіть заберіть та похороніть». Відповідь: «Та вони вже дохлі і нам не потрібні. Хочете, самі їх закопуйте».


Що буде далі? Зараз усе сильніше стискаються петлі навколо ший раша багатіїв, у яких і гроші, і сім’ї на заході. Без сумніву, вони кинуть і здадуть свого вожака, який став дляних занадто небезпечним. А вони стали занадто небезпечними для нього. Тобто, розрив неминучий. Я майже упевнений, якщо той мордор не розвалиться, то єдиний і, на чому наголошую, природний шлях – це якийсь варіант країни сталіна, мао цзе дуна, пол пота чи північнокорейського кіма. Яксь новітня Орда, для них рідна і звична.


Джерело: Kosta Misoura#донбас, #орда, #Путін, #Сирія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/kostya-misyura-pro-ordy-ns-ku-psy-hologiyu-moskovy-tiv/

Коментарі