Австрійський канцлер готовий на санкційні поступки для Кремля

Себастіан Курц пов’язує поетапне зняття санкцій з РФ з прогресом у виконанні Мінських домовленостей

Напередодні візиту до Москви канцлер Австрії Себастіан Курц підтримав поетапне зняття санкцій з Росії у разі прогресу у виконанні Мінських домовленостей, передає Інтерфакс.


«Попри те, що ми підтримуємо санкції ЄС щодо Росії, ми хочемо надати допомогу в пошуку мирного вирішення кризи в Україні й навколо неї за допомогою виконання Мінських угод», – сказав високопосадовець.


У зв’язку з цим, за його словами, необхідно створити позитивні стимули, як пропонував колишній глава МЗС Німеччини Франк Вальтер Штайнмаєр.


Як відомо, Штайнмаєр виступав за поступове скасування санкцій проти Росії у разі досягнення істотного прогресу у виконанні Мінських угод.


«Якщо ми побачимо суттєвий прогрес у виконанні Мінських угод, то розглянемо можливість зняття деяких санкцій ЄС», – заявив Себастіан Курц.


У Москві канцлер Австрії зустрінеться з президентом РФ Владіміром Путіним. Його візит запланований на 28 лютого 2018 року.


На сайті Кремля зазначається, що сторони обговорять поточний стан та перспективи подальшого розвитку двосторонніх відносин, зокрема в торговельно-економічній, енергетичній та культурно-гуманітарній сферах.#Австрія, #санкції, #СебастіанКурц
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/avstrijs-ky-j-kantsler-gotovy-j-na-sanktsijni-postupky-dlya-kremlya/

Коментарі