Унаслідок агресії РФ на Донбасі загинули 242 дитини

За даними ЮНІСЕФ, щотижня через бойові дії на Донбасі помирає або отримує поранення одна дитина

Внаслідок російської агресії на сході України з 2014 року загинули 242 дитини. Такі дані озвучив президент Петро Порошенко, виступаючи перед учасниками Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну». Про це йдеться у повідомленні на сторінці глави держави у Facebook.


«242 дитини були вбиті російськими агресорами, починаючи з 2014 року», – зазначив Порошенко.


Він додав, що абсолютно неприйнятно, коли діти змалку чують звуки снарядів з «Градів», навчилися розрізняти види зброї і як від неї ховатися.


Крім того, за його словами, велика кількість дітей загинула в Сирії, де Росія проводить військову операцію.


Згадав президент і про трагедію, що сталася 25 березня у Кемерові, де внаслідок пожежі у торговельно-розважальному центрі, за офіційними даними, загинули 64 людини.


«Я хочу висловити найщиріші слова співчуття рідним, близьким. Це дуже несправедливо, коли діти ідуть з життя», – сказав Порошенко.

Зустріч з дітьми – учасники Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну»


Сьогодні діти – учасники Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну» перебувають у столиці і з екскурсією відвідали Будинок з химерами. Радий можливості поспілкуватися з цими чудовими дітьми. Серед них – учні старших класів міста Авдіївки на Донеччині, Білої Церкви та Узина, що на Київщині.Вони зібралися тут усі разом, із Сходу та Центру країни. І це якнайкраще символізує єдність та згуртованість нашого народу, нашої держави. Найтепліші вітання батькам школярів з Авдіївки. Їхня стійкість і віра в Україну – це також вагомий внесок у захист держави.


Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 28. März 2018Нагадаємо, за даними Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), Східна Україна є одним з найбільш замінованих місць на Землі. За період з січня по листопад 2017 року щотижня одна дитина була жертвою конфлікту на Донбасі. Основними причинами уражень дітей стали вибухонебезпечні залишки війни (ERW), боєприпаси, що не вибухнули (UXO), на долю яких припало дві третини смертей і поранень дітей впродовж цього часу.#діти, #донбас, #Порошенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/unaslidok-agresiyi-rf-na-donbasi-zagy-nuly-242-dy-ty-ny/

Коментарі